architekt wnętrz Krzysztof Gruszfeld

Absolwent wydziału Architektury Wnętrz Politechniki w Białymstoku. Zajmuje się architekturą wnętrz (projekty mieszkań, domów, pomieszczeń użyteczności publicznej) oraz grafiką użytkowo-reklamową (bilbordy, banery, plakaty, loga, wizualizacje, wizytówki, ulotki itp.). Proponuje dużą ilość nowatorskich rozwiązań połączonych z bogatym asortymentem produktów tej branży. Głównym założeniem w projektowaniu jest zadowolenie klienta poprzez inowacyjne, rzetelne i indywidualne podejście do każdego projektu.

Kontakt: 512 319 501
PORTFOLIO

lub

architekt Tomasz Chojnowski

Absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Białostockiej. Projekt dyplomowy obroniony w 2006 roku za który otrzymał wyróżnienie od Marszałka Województwa Podlaskiego za pracę dyplomową 2006/2007 oraz zajął II miejsce Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej za najlepszą pracę magisterską i dyplomową o tematyce łomżyńskiej.

Kontakt: 602 770 759
PORTFOLIO

architekt Piotr Wagner

Absolwent Politechniki Białostockiej wydz. Architektura i Urbanistyka z tytułem mag. inż. Architektury. Zainteresowania architektura współczesna oraz podróże.

Kontakt: 605 238 513
PORTFOLIO